Menu
Taal
Ibuprofen 400mg 20 Tabletten
€2,74 €2,24 Incl. btw
Toevoegen aan winkelwagen
Ibuprofen 400mg 20 Tabletten
Healthypharm

Ibuprofen 400mg 20 Tabletten

€2,74
€2,24 Incl. btw
Op voorraad. Levertijd 1 - 3 werkdagen

Ibuprofen HTP 400 mg, omhulde tabletten Lees meer.

  • Klantbeoordeling
  • VitAdvice voldoet aan
  • Razendsnelle levering, 1 – 3 dagen in heel Europa
  • Nederlandse oorsprong, derhalve onze gunstige prijzen

Productomschrijving

Pijn en koorts kunnen uw dagelijkse routine flink verstoren, waardoor u niet de focus en energie heeft die u nodig heeft voor uw werk of gezin. Wanneer deze ongemakken aanhouden, zoekt u een betrouwbare oplossing die snel verlichting biedt en u helpt uw vitaliteit te herstellen. Healthypharm Ibuprofen 400mg is zorgvuldig samengesteld om verschillende soorten pijn effectief aan te pakken, zodat u weer met een gerust gevoel uw dag kunt vervolgen als uw vertrouwde partner in gezondheid.

  • Verlicht effectief diverse pijnklachten zoals hoofdpijn, spierpijn en menstruatiepijn, zodat u fysiek minder beperkt wordt.
  • Werkt koortsverlagend bij griep, verkoudheid of na een vaccinatie, wat bijdraagt aan een vlotter herstelgevoel.
  • Ondersteunt bij reumatische pijn en spit door de ontstekingsremmende eigenschappen van de werkzame stof.
  • Biedt gerichte hulp bij tand- en kiespijn, waardoor ongemak tijdens het eten of praten wordt verminderd.

Hoe het werkt

Ibuprofen behoort tot de groep van niet-steroïde ontstekingsremmende geneesmiddelen (NSAID's). Het werkt door de aanmaak van bepaalde stoffen in het lichaam te remmen die verantwoordelijk zijn voor pijn, koorts en ontstekingen. Deze omhulde tabletten van 400 mg bieden een krachtige dosering voor situaties waarin een standaarddosering niet volstaat, ondersteund door de farmaceutische kennis van Healthypharm.

Samenstelling

Werkzame stofIbuprofen (400 mg per tablet)
ProductvormOmhulde tabletten
RVG nummer23761 UAD
Aantal tabletten20.00 Tabletten

Ingrediënten

Ibuprofen, maïszetmeel, voorverstijfseld maïszetmeel, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, natriumzetmeelglycolaat type A, stearinezuur, talk, titaandioxide (E 171), hydroxypropylmethylcellulose type 2910 5cP, erytrosine (E 127) en polyethyleenglycol 6000.

Gebruik & Dosering

Voor volwassenen en kinderen ouder dan 12 jaar. De aanbevolen dosering is eerst 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg, zo nodig gevolgd door 1 of 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg per keer. U mag ten hoogste 6 tabletten à 200 mg of 3 tabletten à 400 mg per dag (= 24 uur) innemen. Maximale dosering: 3x per 24 uur 1 tablet. 6-8 uur tussenpozen aanhouden; innemen met water, niet kauwen. Bij kinderen tot 18 jaar niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg arts. Bij geen verbetering van de klacht niet langer dan 3 dagen gebruiken bij koorts en bij pijn niet langer dan 5 dagen, zonder overleg met arts.

Veiligheid & Disclaimer

Niet gebruiken bij: allergie voor één van de stoffen; ernstig hartfalen; astma-aanvallen door ibuprofen/NSAID's; eerdere maagdarmbloeding of -perforatie bij NSAID-gebruik; actieve maag- of darmzweer; ernstige nier- of leververstoring; verhoogde bloedingsneiging of gebruik bloedverdunners; hersenbloeding; derde trimester zwangerschap. Waarschuwing: Kan maagklachten veroorzaken. Niet samen met bepaalde bloedverdunners gebruiken. Risico op hoofdpijn bij langdurig gebruik tegen hoofdpijn. Overleg met arts bij ouderen, hart- of vaatziekten, astma, psoriasis of maag- darmaandoeningen. Stop direct bij huiduitslag. Bij zwangerschap en borstvoeding: Mag NIET gebruikt worden, tenzij op strikt advies arts. Lees voor gebruik de bijsluiter.

Gerelateerde producten

Vragen over dit product?
Of heb je hulp nodig bij het bestellen? Neem contact op met onze supportafdeling via [email protected] of +31-(0)85-1300990. Wij helpen je graag!
Vragen over dit product?
Of heb je hulp nodig bij het bestellen? Neem contact op met onze supportafdeling via [email protected] of +31-(0)85-1300990. Wij helpen je graag!

Neem contact op over dit product

Recent bekeken

Healthypharm Ibuprofen 400mg 20 Tabletten
-18%
Healthypharm
Ibuprofen 400mg 20 Tabletten
€2,74 €2,51 €2,24 €2,06
 

Specificaties

Artikelnummer
635938
Inhoud
20.00 Tabletten
Gebruiksaanwijzing
6-8 uur tussenpozen aanhouden; innemen met water, niet kauwen. Bij kinderen tot 18 jaar niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg arts. Bij geen verbetering van de klacht niet langer dan 3 dagen gebruiken bij koorts en bij pijn niet langer dan 5 da
Rvg nummer
23761
0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

0
Vergelijk
Start vergelijking

Beoordeel Ibuprofen 400mg 20 Tabletten

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!